Atrakcje Kudowy-Zdrój, Gór Stołowych i okolic

Mini Golf w Villi Antica

Długo myśleliśmy jaką atrakcję dodać do naszej oferty tak aby spodobała się naszym gościom.Szukaliśmy czegoś co spodoba się maluchom, nastolatkom i dorosłym. Czegoś co można robić razem z rodziną, przyjaciólmi czy wspołpracownikami. Coś co można robić na zewnątrz i najlepiej w towarzystwie zimnych napoi!

MiniGolf zagościł u nas ponieważ jest to naprawdę fajna zabawa w której o zwyciestwie nie decyduje wielk czy wzrost a skupienie, szczęście, pomysłowość. MiniGolf od lat jest bardzo popularny w Stanach czy w Anglii ale w Polsce jest niewiele miejsc gdzie można spróbować tej gry. W Kudowie jesteśmy jedyni.

Wybraliśmy pola o różnych trudnościach - każde inne. Do tego pożadne kije dla dorosłych i mniejsze dla dzieci. Dla tych najmłodszych maluszków mamy plastikowe zestawy do minigolfa.

Jak grać: każdy ma maksymalnie 6 uderzeń aby trafić piłeczką do dołka. Każde dotknięcie piłki kijem liczy się jako uderzenie. Gracz otrzymuje punkt karny gdy piłeczka wybije się za pole. Za każde uderzenie dostaje się jeden punkt. Kto uzbiera najmniej punktów po 9 dołkach wygrywa. W recepcji dostępne są karteczki z zasadami gry i tabelką do zapisywania wyników. Proste, prawda?

Dla gości przygotowaliśmy pamiątkowe Trofea które dostępne są do kupienia w recepcji. Dodatkowo można kupić piłeczke golfową marki SuperGirl z wygrawerowaną nazwą naszej willi. Tak na pamiątkę :-)

Mam nadzieję, że MiniGolf spodoba się Państwu. Na mediach społecznościowych używamy #MiniGolfAntica bo jesteśmy ciekawi jak się nasi goście bawią!


***

Dostępne Tylko dla gości Villi Antica i Villi Elizabeth, bezpłatnie

***

Interesujące? Zapraszamy na profil "Czekamy Na Was W Kudowie" na portalu Facebook gdzie znajdą Państwo więcej informacji na temat naszej okolicy

https://www.facebook.com/CzekamyNaWasWKudowie/
instagram: @CzekamyNaWasWKudowie

prev next

#CzekamyNaWasWKudowie #AktywnaKudowa #RodzinnaKudowa #KudowaZdrój

Villa Antica & Villa Elizabeth Kudowa-Zdrój
Najlepsze atrakcje turystyczne Kudowy na wyciągnięcie ręki

Pensjonat Kudowa Zdroj Pensjonaty Spa Kudowa Hotele Wille Noclegi dla grup wycieczki integracyjne wakacje majowka wielkanoc boze cialo jesien