Atrakcje Kudowy-Zdrój, Gór Stołowych i okolic

Najbardziej Instagramowe miejsca w okolicy Kudowy i Gór Stołowych

Wybraliśmy dla was miejsca, w których można zrobić ciekawe zdjęcia na Instagram.  Nasza okolica zapewnia ciekawe tło, a wy musicie przywieźć wyobraźnię i aparat!

Kudowskie palmy

Czy same, czy jako tło, czy zbliżenie czy z dala - Kudowskie palmy prezentują się super. Od niedawna palmy znowu w modzie więc tutaj macie pole do popisu!

Broumovskie steny

Jest tutaj kilka miejsc, które w kwadratowym formacie Instagrama pasują idealnie. O zmroku lub o świcie chyba najlepiej.

Błędne Skały

Skalne labirynt i piękne ścieżki. To unikalne miejsce jest pełne magii. Kolory zmieniają się dosłownie co chwilę. Jest tam tyle przeróżnych formacji, że każde zdjęcie może wyglądać zupełnie inaczej.

Skansen w Pstrążnej

Muzeum Kultury Ludowej Pogórza Sudeckiego. Malowniczo położone, piękne domy, zadbane, piękna roślinność, dużo miejsca, wspaniałe widoki.

Szczeliniec Wielki

Skakły, przepaście, widoki. Tutaj macie do wyboru przepaście, rozległe widoki, zabawne kombinacje skał. Co wybierzecie?

Szlak ginących zawodów

Malowniecz domy. Domki i budowle są oddalone od siebie tak, że można zrobić wiele różnych zdjęć. Na szlaku są też egzotyczne zwierzęta które bardzo ciekawie wyglądają w obiektywie!

Park Zdrojowy w Kudowie

Piękne kwiaty wiosną i latem. Wspaniałe zachody słońca przy stawie na końcu alejki spacerowej. Piękne lasy i ścieżki na górę parkową.

Rafting Bardo

Spływ kajakowy lub pontonowy w Bardzie. Tutaj zrobicie zdjęcia w akcji, lub takie spokojne z kajakiem

Adrspach

Skalne miasto. Bardzo wysokie skalne labirynty są magicznym tłem do zdjęć. Jest tutaj również wodospad, duże jezioro.

Zoo Safari w Dvur Kralove

Zoo Safari można zwiedzać spacerem, jadąc swoim autem, lub jednym z pojazdów oferowanych przez Zoo. Egzotyczne tło.

Zieleniec

Zimą super wyglądają kolorowe gondole na tle białego śniegu, ośnieżone drzewa, czy piękny mały kościółek na stoku. Latem musicie tu przyjechać rowerem!

Praga

Praga jest tak blisko Kudowy, że goście robią sobie jednodniowe wycieczki, czasami tylko na kawkę lub obiad :-) Super zdjęcia wychodzą na Hradczanach z widokiem na całe miasto, przy ścianie Johna Lennona, na moście Karola, na starym rynku w BubblePoint view i oczywiście na Złotej Uliczce.

#CzekamyNaWasWKudowie #AktywnaKudowa #RodzinnaKudowa #KudowaZdrój

Villa Antica Kudowa-Zdrój
Najlepsze atrakcje turystyczne Kudowy na wyciągnięcie ręki

Pensjonat Kudowa Zdroj Pensjonaty Spa Kudowa Hotele Wille Noclegi dla grup wycieczki integracyjne wakacje majowka wielkanoc boze cialo jesien