Top 20 “Hotel z Pomysłem 2022” w Polsce!

Niedzielny brunch

Po pierwsze - wyśpij się, bo brunch trwa godzinę dłużej! Po drugie -celebruj życie przy lampce mimosy lub prosecco! Dlaczego nie?! W końcu jesteś na urlopie!

GOFRY 

Ile musiałbyś zapłacić za 4 gofry, kawę, herbatę i dwie gorące czekolady? Około 90zł! Ale nie u nas!
U nas takie pyszności dostaniesz za darmo!
Na chrupiące gofry i aromatyczny bufet kawowy zapraszamy naszych gości codziennie!

Niezbędnik malucha

Bez czego nie wyobrażasz sobie wyjechać będąc rodzicem maluszka? Łóżeczka? Wanienki? Krzesełka do karmienia w pokoju? Może nakładki na toaletę lub podestu do umywalki? A może trzeba Ci podgrzać butelkę? Nie martw się, dla nas to nie problem i napewno nie będzie cię to nic kosztować!

Zupa za piątkę!

Ok, czyli nie za darmo, ale prawie! Bo gdzie znajdziesz zupę w restauracji za 5zł? W okresie ferii zimowych gotujemy domowe, pyszne zupy, wyłącznie dla naszych gości. Możesz ją zejść po nartach, spacerze czy rowerze nawet w piżamie. Totalny chill…

Aromatyczny bufet kawowy

Masz ochotę na coś innego niż zwykła herbata z cytryną? Nie ma problemu - u nas stworzysz coś specjalnego! Czy to kawa, czy herbata, czy gorąca czekolada - cały bufet czeka na ciebie za darmo, codziennie.

Zestaw powitalny

Powitamy Cię nie tylko uśmiechem! W pokoju będzie czekać na Ciebie czajnik, kawa i herbata! Nie ma nic lepszego, niż po podróży złapać trochę oddechu i napić się czegoś.

Mini Disco

W okresie ferii zimowych włączmy muzykę, światełka, rozdajemy paluszki i tańczymy z dziećmi! W każdy czwartek i sobotę od 17:00-19:00!

Sala bilardowa

W sali bilardowej goście mają również do dyspozycji kącik zabaw, żeby naszym najmłodszym gościom się nie nudziło!

Paleniska w ogrodzie

Zrób sobie grilla, albo ognisko. Na co masz ochotę? 

Kącik X-BOX

Mamy przeróżne gry w recepcji i kamerę kinetyczną. Tutaj dzieci zawierają przyjaźnie…

Planszowe-Love, coś dla moli książkowych i dla kinomanów

Nasza recepcja pęka w szwach przez ilość gier, książek oraz nowych filmów na DVD (odtwarzacze są w każdym pokoju). 

 
prev next

Pensjonat Kudowa Zdroj Pensjonaty Spa Kudowa Hotele Wille Noclegi dla grup wycieczki integracyjne wakacje majowka wielkanoc boze cialo jesien

Pensjonat Kudowa Zdroj Pensjonaty Spa Kudowa Hotele Wille Noclegi dla grup wycieczki integracyjne wakacje majowka wielkanoc boze cialo jesien