Nie Pompujesz - Nie Jedziesz

#KrólestwoRowerowe
 
„Pierwsza runda już za nami! Chyba nie mogliśmy sobie wyobrazić lepszego rozpoczęcia sezonu. Emocje tak naprawdę jeszcze nie opadły. Zawodnicy ponownie pokazali nam wszystkim czym jest prawdziwa pasja, zacięcie i sportowy duch rywalizacji. A kibice doskonale podkręcali klimat! To była doskonała sobota!
Podziękowania dla Urząd Miasta w Kudowie-Zdroju oraz Kudowskie Centrum Kultury i Sportu za świetną współpracę i zaangażowanie. Pomogliście nam otworzyć sezon na najwyższym poziomie. Jesteśmy przekonani, że ta impreza na stałe wpisze się w kalendarz miasta. Klimat był genialny, pumptruck wymagający, ale świetnie przygotowany, miejsce kapitalne! Dziękujemy.
Niestety nie obyło się bez wypadków, ale na szczęście ich finał okazał się szczęśliwy. Tym bardziej jesteśmy przekonani o tym, że decyzja o obowiązkowych kaskach typu full face była słuszna. Dzięki temu, pomimo naprawdę dość poważnych upadków będziemy mogli spotkać się z kontuzjowanymi zawodnikami w kolejnej rundzie. Wiemy to od nich samych i cieszymy się, że u Was OK. Wracajcie do formy. Czekamy na Was w Żyrardowie i kolejnych miastach.
Niebawem zaprezentujemy pełną fotorelację z naszego wydarzenia. Adam Glosowic już nad nią pracuje.
Dziękujemy za wsparcie i współpracę naszym Partnerom: Fox Racing OC1 Cleaner NS Bikes Btproject Eu Red Bull 43RIDE Kasina Bike Park”. Autor: Facebook„Nie Pompujesz - Nie jedziesz” - zachęcamy do śledzenia!

WYNIKI PRO:
I - Dądela Gustaw (CST Accent MTB Team)
II - Więcławek Artur (Bike Universe Gravity Revolt)
III - Talar Piotr (Bike Universe)
WYNIKI KOBIETY:
I - Biegun Olga (KS MMS Dendysski)
II - Patyk Zuzanna (Oświęcim)
III - Sawicka Helena (KS MMS Dendysski)
WYNIKI AMATOR:
I - Kajetan Woźniak (Wrocław)
II - Bogdan Seweryn (Kudowa – Zdrój)
III - Kacper Górski (Pęgów)
WYNIKI JUNIOR:
I - Szymon Niedziela (GoBike.PRO Rybnik)
II - Dawid Terlikowski (SPARK Nowa Sól)
III - Franciszek Sawka (SPARK Nowa Sól)
WYNIKI KIDS:
I - Bartosz Łuciów (SPARK Nowa Sól)
II - Kajetan Rogowiec (GoBike.PRO Rybnik)
III -Ryszard Mikuła (SPARK Nowa Sól))
Marka OC1 Cleaner przyznała nagrodę specjalną za najlepszy czas podczas zawodów dla Gustaw Dądela (CST Accent MTB Team), który pokonał wyznaczoną trasę w zawrotnym czasie 26:20 sekund

Autor zdjęć: Adam Glosowic


Link do galerii zdjęć: https://tiny.pl/96581