Wypożyczalnie rowerowe

#KrólestwoRowerowe

Nie masz roweru, nie ma problemu! W Kudowie oraz w okolicy są świetne wypożyczalnie rowerowe, w których poczujesz się jak król! Pracownicy fachowo doradzą ci rower, nawet trasę na którą warto się wybrać! 

Każdy rower dobrany jest do trasy, na którą chcesz się udać. Wypożyczalnie mają w ofercie wiele rodzaju rowerów, również elektrycznych.  Możesz wypożyczyć wszystko co potrzebne: kaski, rower, nawet kamerę GoPro. 

Gorąco zachęcamy do dnia spędzonego na rowerze!


.

Szalona wypożyczalnia

Współpracujemy z Szaloną Wypożyczalnią w Kudowie.

Szalona Wypożyczalnia to szeroki wybór sprzętów do turystyki aktywnej. Jeśli planujecie podróż w okolice Kudowy-Zdroju lub już tu jesteście i macie ochotę na aktywny wypoczynek, to zapraszamy do Szalonej. Szeroki wybór sprzętu zadowoli najbardziej wymagających. Sprzęt wypożyczany jest dla Klientów indywidualnych, jak i grup zorganizowanych.

Wypożyczalnia regularnie dodaje nowy sprzęt -
co sezon klienci mogą skorzystać z wielu nowości. 

Dodatkowo, wypożyczalnie organizuje wycieczki rowerowe - warto skorzystać, aby spróbować czegoś nowego, jak np Singletracki Glacensis! 

Wypożyczalnia jest otwarta w sezonie 7 dni w tygodniu.


https://wypozyczalniakudowa.pl/nowe-rowery-wypozyczalni-kudowa-duszniki-polanica-karlow/

Lista wypożyczalni

Wypożyczalnie w Kudowie Zdrój i najbliższej okolicy:


W Kudowie:

1. http://rentit.springbike.pl/

2. https://wypozyczalniakudowa.pl/

W Zielencu:
https://bikeparkzieleniec.pl/

W Radkowie:
https://ebikegorystolowe.pl/oferta/

W Dusznikach:
https://mtb.visitduszniki.pl/
Od 15 maja w Dusznikach została otwarta samoobsługowa wypożyczalnie rowerów MTB wspomaganych elektrycznie. Wypożyczalnia rowerów MTBe by Roovee to 15 rowerów MTB wspomaganych elektrycznie, w czterech różnych rozmiarach, która zlokalizowana jest na parkingu Park&Ride przy ul. Sudeckiej. Aby wypożyczyć rower wystarczy pobrać i zainstalować na smartfonie aplikację ROOVIE. Założyć konto i zasilić je przelewem lub kartą kredytową. Jeden użytkownik może jednocześnie wypożyczyć dwa rowery.