Atrakcje Kudowy-Zdrój, Gór Stołowych i okolic

Zoo Safari Dvůr Králové

Można tutaj zobaczyć słonie afrykańskie, nosorożce, małpy człekokształtne, drapieżniki, dziesiątki żyraf, zebr, antylop i innych. W lecie można odbyć przejażdżkę po safari afrykańskim specjalnym safaribusem. Nowością jest możliwość zakwaterowania bezpośrednio w ZOO – w hotelu Safari.

Ogród z wieloletnią historią. Rozciąga się na powierzchni 78 ha. Można tutaj zobaczyć 2 700 zwierząt (głównie afrykańskich zwierząt kopytnych) z 290 gatunków. Największą atrakcją jest zwiedzanie safari w zaciszu swojego samochodu, kiedy zwierzęta są na wyciągnięcie ręki. Ponad 600 zwierząt afrykańskich z 50 gatunków na 6 km trasie.

Około 45 minut od naszej willi. Kierunek na Jaromer, w Jaromirze skręcamy w prawo. Nawigacje zazwyczaj każą skręcić dużo wcześniej przed Jaromerem, ale tamte drogi są o wiele mniejsze. 

https://safaripark.cz/en/

adres: Štefánikova 1029, 544 01 Dvůr Králové nad Labem

godziny otwarcia: 09:00-18:00


Interesujące? Zapraszamy na profil "Czekamy Na Was W Kudowie" na portalu Facebook gdzie znajdą Państwo więcej informacji na temat naszej okolicy

https://www.facebook.com/CzekamyNaWasWKudowie/
instagram: @CzekamyNaWasWKudowie

Krótki film z naszej półdniowej wycieczki do Zoo Safari

Zoo Safari Dvur Kralove
Wykorzystaliśmy okazję aby opowiedzieć dzieciom jak ważne jest dbanie o naszą planetę i jaką rolę naukową pełnią ośrodki zoologiczne.

prev next

#CzekamyNaWasWKudowie #AktywnaKudowa #RodzinnaKudowa #KudowaZdrój

Villa Antica & Villa Elizabeth Kudowa-Zdrój
Atrakcje turystyczne Kudowy i Gór Stołowych na wyciągnięcie ręki

Pensjonat Kudowa Zdroj Pensjonaty Spa Kudowa Hotele Wille Noclegi dla grup wycieczki integracyjne wakacje majowka wielkanoc boze cialo jesien